Opel E-mobilita

Opel E-mobilita snadno

PŘEHLED HYBRIDNÍCH A ELEKTRICKÝCH MODELŮ OPEL

Opel E-mobilita
Od 919 990 Kč

GRANDLAND X HYBRID

Objevte Grandland X Hybrid4 a jeho hlavní prvky. Rychlé a snadné dobíjení, 4 jízdní režimy, 300 koní výkonu pro Hybrid4 v kombinaci s pohonem všech kol AWD nebo 225 koní pro Hybrid s pohonem předních kol.

Více informací na opel.cz


Opel E-mobilita
Od 759 990 Kč

CORSA-E

100% elektrická Corsa-e: německý vůz připravený na budoucnost se skvělým dojezdem, rychlým dobíjením a maximálním výkonem.

Více informací na opel.cz


Opel E-mobilita
Od 859 990 Kč

MOKKA-E

Výrazné a originální pojetí designu a technologií získává reálné tvary. Jste připraveni na nové zážitky z řízení? Objevte plně elektrickou Mokku-e.

Více informací na opel.cz


Opel E-mobilita
Od 1 066 107 Kč bez DPH

ZAFIRA-E LIFE

Zafira-e Life je e-volucí VIP salonku na kolech a vlajkovou lodí modelové řady Zafira Life díky prémiovému pohodlí - nyní vylepšenou díky plně elektrickému pohonu s tichým chodem pro ještě větší pohodlí na cestách.

Více informací na opel.cz


Opel E-mobilita
Od 919 990 Kč

VIVARO-E LIFE

Opel Vivaro-e je postaven na nejvyšších standardech pro podnikání, které vyžadují perfektní začlenění vozu do činností firmy. Díky svému charakteru a jízdě bez emisí je Vivaro-e ideálním vozem do města a kolem něj.

Více informací na opel.cz

Škola řízení elektromobilů Opel zdarma

Naučte se s námi řídit auta budoucnosti

Přihlaste se na školu řízení elektromobilů Opel a my vás naučíme řídit auta budoucnosti. Přesvědčíte se tak, že se není čeho obávat ba naopak – řízení elektromobilů je velmi snadné a přitom tak vzrušující.

Využijte možnost svézt se v některém z elektromobilů značky Opel, stačí zanechat své údaje a my si s vámi domluvíte termín seznamovací jízdy.

Prodejce
*Povinné údaje.

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE


JEDNODUŠE ELEKTRICKÉ

Možná si myslíte, že přechod na elektrické auto je komplikovaný a matoucí. Nemusí tomu tak být. Zjednodušili jsme ovládání a dobíjení vozu natolik, že je jednoduché jako nabíjení mobilního telefonu.

Opel E-mobilita

Řízení elektromobilu je jednodušší než jste si mysleli - a nezáleží na tom, jaké požadavky na mobilitu máte. Objevte vše o formách elektromobility, o maximalizaci dojezdu, o bateriích nebo o celkových provozních nákladech.

Více informací na opel.cz