Opel Flexcare - prodloužená záruka Opel

Opel Flexcare

Prodloužená záruka a silniční asistence

Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále spolehlivě chráněni před nečekanými náklady na opravy – po celé Evropě. Prodloužená záruka pro nové vozy Opel kryje u záručních oprav mzdové a materiálové náklady samozřejmě i tehdy, došlo-li na Vašem vozidle k více škodám.
Prodloužená záruka platná 5 let od 1. registrace vozu nebo do nájezdu 150 000 km.


Opel záruka

PDF

Informační leták Opel Flexcare

PDF, 0,4 MB

Produkt Basic

Ke koupi nového vozidla od nás automaticky obdržíte prodlouženou záruku Opel Flexcare Basic.
Po uplynutí dvouleté tovární záruky tak budete stále jezdit spolehlivě chráněni před nečekanými náklady na opravy.

Prodloužená záruka Basic kryje konstrukční skupiny dílů: motoru, manuální/automatické převodovky, rozvodovky. Součástí záruky je také úplná Opel Assistance, díky které zůstanete za každých okolností mobilní.

Produkt Complete

Pokud je pro Vás záruka Opel Flexcare Basic nedostačující, nabízíme Vám prodlouženou záruku Opel Flexcare Complete, která pokrývá konstrukční skupiny dílů vozidla ve srovnatelném rozsahu se zákonnou zárukou (motor, manuální/automatická převodovka, hřídel a pomocná hřídel, převodovka pohonu, řízení, brzdy, palivový systém, elektroinstalace, komfortní elektronika, chladící systém, klimatizace, výfuk, bezpečnostní systémy).

OPEL ASSISTANCE

Bez ohledu na to kam jedete, Vám silniční asistenční služba Opel zajistí, že se tam dostanete. Opel Assistance Vás udrží mobilní v případě poruchy i havárie ve více než 40 zemí Evropy.

Obsah Opel Assistance:

  1. Pomoc na silnici v případě poruchy
  2. Odtažení
  3. Zapůjčení vozidla (zapůjčené vozidlo je osobně řízeno)
  4. Pokračování v cestě/cesta domů (vlakem nebo letadlem)
  5. Ubytování v hotelu
  6. Kombinace možností (3, 4, 5)
  7. Vyzvednutí vozidla
  8. Doručení náhradních dílů
  9. Bankovní dojednání

Opel Asisstance je platná stejně jako prodloužená záruka Opel Flexcare 5 let nebo do nájezdu 150 000 km. Dle toho co nastane dříve.